Saobraćajno-obrazovno takmičenje

Sportska dvorana u Semizovcu i ove godine bila je domaćin saobraćajno-obrazovnog takmičenja koje se 22. put održalo 19.5.2018. godine u organizaciji Auto-moto kluba KS. Cilj takmičenja je razvijanje saobraćajne kulture kod učenika, usvajanje znanja iz saobraćajnih propisa, te unapređenje cestovne bezbjednosti djece.
Na takmičenju je nastupilo oko 200 učenika iz 52 osnovne škole KS, koji su najprije radili testove iz oblasti saobraćaja, a nakon toga su na poligonu imali praktični dio savladavanja prepreka, odnosno vožnje bicikla sa preprekama.

Našu školu su predstavljali sljedeći učenici:
1. Amer Bečarević
2. Dženan Kuldija
3. Irma Kuldija
4. Nejla Kabulović
Amer Bečarević je pokazao najviše znanja u rješavanju saobraćajnih testova i vožnje bicikla na poligonu, te je osvojio zlatnu medalju.
Naša škola je zauzela prvo mjesto na nivou Općine. Učenike je pripremala nastavnica Sanela Fatić.

Fotografije sa ovog takmičenja pogledajte na našoj fb stranici.