Ekskurzija učenika IX razreda

Mnogo smijeha, druženja, novih znanja i  iskustava su naši maturanti doživjeli na ekskurziji koja se realizovala od 13. 5. do 16. 5. 2018. godine na relaciji Travnik-Sanski Most- Bosanska Krupa -Bihać-Zagreb-Plivička jezera-Jajce. Učenike  su pratile nastavnice Sanela Fatić i Biber Mediha, njihove dugogodišnje razrednice. Razgledali su prirodne ljepote i  mnogo novoga naučili kroz posjete kulturno-historijskim sadržajima naše domovine. Imali su priliku da se dive ljepoti Plitvičkih jezera, jednog od osam nacionalnih parkova u Hrvatskoj.  Ekskurzija je protekla u lijepom druženju, dobrom raspoloženju i zdravlju, pjevanju I zabavi. Kao nezaboravne uspomene su učenici  donijeli mnogo fotografija svog prvog, velikog, samostalnog putovanja.

Želimo im puno uspjeha u daljem životu i odabiru srednje škole.

Fotografije sa ekskurzije pogledajte na našoj fb stranici.