Općinsko takmičenje iz matematike

U osnovnoj školi “Hilmi ef. Šarić”, 09.03.2018., održano je općinsko takmičenje iz matematike učenika osnovnih škola općina Hadžići i Trnovo za učenike VII-IX razreda. Učešće je uzelo svih pet škola i to “Hilmi ef. Šarić” Tarčin, OŠ “9. maj” Pazarić, OŠ “6. mart” Hadžići, OŠ “Hadžići”, Hadžići i OŠ “Zaim Kolar”.

Našu školu su predstavljali sljedeći učenici: VII razred – Čomor Lamija, Bužo Ensar i Fejzić Selman, VIII razred- Lihovac Hava, Šabić Adna i Turčinović Faruk te IX razred – Duvnjak Emir, Kazazović Amina i Tarik Šabić.

Zapažene rezultate su ostvarili:
Duvnjak Emir -1. mjesto,
Kazazović Amina – 3. mjesto i
Lihovac Hava – 3. mjesto i time se plasirali na kantonalno takmičenje.

U ekipnoj konkurenciji, naša škola je zabilježila sljedeći uspjeh:
VII razred -2. mjesto
VIII razred -2. mjesto i
IX razred – 1. mjesto.

Upućujemo iskrene čestitke na zavidnom uspjehu učenicima, nastavnici Fejzić Hajri koja je pripremala učenike VII i VIII razreda i nastavniku Šarić Farisu koji je pripremao učenike IX razreda te im želimo uspjeh u budućem radu.

[aigpl-gallery-slider id=”1303”]