OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE/STARATELJE

U ponedjeljak, 02.9.2019. godine je prvi  nastavni dan u školskoj 2019/2020. godini.  Učenici trebaju doći u školu po slijedećem rasporedu:

od  8,00 sati  učenici II, IV, V, VI, VII, VIII i IX razreda /učenici će biti u školi do 8,45 sati/;

od 9,00  sati  učenici  III razreda /učenici će biti u školi 9,45 sati/

Područna škola Lokve

od 8,00 sati učenici  II, III i IV razreda  u Područnu školu u Lokvama

Svečani prijem za  učenike  prvog razreda  i njihove roditelje/staratelje počinje u 11,00 sati u školskom dvorištu centralne škole u  Pazariću.

Od utorka, 03.9.2019. godine redovna nastava će se odvijati po slijedećem rasporedu smjena:

učenici  II,  IV, V, VI, VII, VIII i IX  razred će pohađati nastavu u prvoj smjeni od 8,00 sati , a učenici   I i  III razreda  će pohađati nastavu u drugoj smjeni od 13,10 sati.  Periodična promjena smjena /dvije sedmice/ se odnosi na I, II,  III i IV razred.

Početak nastave u Područnoj školi u Lokavama je od 8,00 sati /razrednici će učenike i roditelje obavijestiti o detaljima organizacije u vezi fleksibilnog rasporeda časova/.

Sve potrebne informacije u vezi nove školske godine i  načinu organizacije nastave  učenici će dobiti od razrednika i predmetnih nastavnika.

SVIM UČENICIMA I RODITELJIMA ŽELIMO SRETNU I USPJEŠNU NOVU  ŠKOLSKU GODINU!