Svečani prijem prvačića

Dana, 3. septembra 2018. godine u 12,00 sati u prostorijama naše škole održan je svečani prijem prvačića.

Srdačan doček našim novim đacima i njihovim roditeljima priredili su stariji drugari uz prigodan i zanimljiv program.

Đacima prvacima su upućene poruke da je škola mjesto radosti i da želimo da kod njih probudi najljepše osjećaje i da ih čini sretnim.

Tople i iskrene riječi zahvalnosti uputili smo  Općini Hadžići i općinskom načelniku gospodinu Ejubović Hamdi na poklonima, koje je učenicima prvog razreda, dodijelio pomoćnik načelnika, gospodin Izet Koro. Svi  đaci prvaci su dobili školski ruksak sa priborom.

Učenicima, roditeljima i nastavnicima želimo sretan početak nove školske 2018/2019. godine!

Fotografije pogledajte na našoj fb stranici.