Okrugli sto o temi „Poduzetništvo i škola-od ideje do realizacije“.

U organizaciji Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo i Privredne komore KS u okviru Projekta „Learning by Doing“ – “Učenje kroz rad”, a u saradnji sa Općinom Hadžići i JU „Srednjoškolski centar Hadžići“ 15. maja 2018. godine sa početkom u 11,00 sati u multimedijalnoj sali Općine Hadžići održan je  okrugli sto o temi „Poduzetništvo i škola-od ideje do realizacije“.

Okruglom stolu su prisustvovali i 13 učenika IX razreda naše škole, zajedno sa nastavnicom Medihom Kabulović i stručnim saradnicama Arijanom Osmanović-Štukan i Seminom Šehović.

Direktor JU Srednjoškolski Centar Hadžići škole, Selver Ejubović je ovom prilikom prisutnim učenicima predstavio i plan upisa za narednu školsku godinu.

Jedna od novina u odnosu na prethodne godine je upis 12 učenika za zanimanje kuhar.

Više informacija o Okruglom stolu možete dobiti na fb stranici Općine Hadžići.