1. mart – Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine

Dana, 28.2.2018. godine u našoj  školi je svečano obilježen 1. mart – Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine.  Pjesmom, recitacijom, glumom i plesom učenici, učesnici kulturno-zabavnog programa su se  predstavili prisutnoj publici. Svaka izvedba je nagrađena velikim aplauzom, jer su zaista svi učenici  pokazali da vole marljivo raditi i učiti kao i njihovi nastavnici. U okviru programa smo se podsjetili na  historijat, tradiciju, kulturno i prirodno naslijeđe naše Bosne i Hercegovine. Poruke mira, ljubavi, sreće, slobode, nezavisnosti upućene su svim našim sugrađanima.

Uz stihove

„Ponosan sam što si moja,

Što me grle krila tvoja.

Bosno ti mi snagu daješ

Za sve hvala ZEMLJO MOJA!“  završena je naša školska svečanost.

Čestitke za 1. mart – Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine i 6. mart –  Dan Općine Hadžići uputili su učenici JU OŠ „9. maj“ performansom  uz zastave i balone.

Fotografije možete pogledati na našoj fb stranici.