OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE/STARATELJE

Prema Školskom kalendaru, ponedjeljak, 5.10.2020. godine je radni i nenastavni dan zbog obilježavanja 5. oktobra Svjetskog dana nastavnika. Važna informacija za učenike je da u ponedjeljak,5.10.2020. godine nema nastave.
Od utorka, 6.10.2020. godine nastava će se odvijati prema kombinovanom modelu po utvrđenim grupama, uz promjenu smjena. Učenici razredne nastave su prva smjena, a učenici predmetne nastave su druga smjena prema raspored časova R 1. U utorak, 6.10.2020. godine nastava će se odvijati po rasporedu sati od ponedjeljka.
Učenici u Područnoj školi u Lokvama imaju redovnu nastavu po utvrđenom rasporedu časova i uputama razrednika.

Svim nastavnicama i nastavnicima upućujemo iskrene čestitike u povodu 5. oktobra Svjetskog dan nastavnika uz iskrene želje za dobro zdravlje, istrajnost u nošenju sa izazovima sa kojima se suočavamo u novonastaloj situaciji i profesionalni uspjeh.