SRETAN DAN NEZAVISNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE

Sudbina svih ljudi je da koračaju stazama jedne domovine, da poštuju njene građane
i ponosno nose njeno ime širom svijeta.

Učenici naše škole su program Dana nezavisnosti uradili jedni za druge kroz niz aktivnosti pokazujući tako svoju ljubav i poštovanje za jedinu nam Bosnu i Hercegovinu.

ŠKOLA RODITELJSTVA

Dana, 27.2.2024. godine u II 1 odjeljenju održana je četvrta radionica Škole roditeljstva. U saradnji sa Ministarstvom za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo i Institutom za preduniverzitetsko obrazovanje Kantona Sarajevo radionicu realizirale psihologinja Arijana Osmanović Štukan i pedagogica Zinaida Smajlović. Roditeljke su dale značajan doprinos obilježavanju Dana ružičastih majica sa sloganom “NASILJE PRESTAJE OVDJE!” i poslanim porukama kao vid podrške BORBI PROTIV VRŠNJAČKOG NASILJA.

ORGANIZACIJA NASTAVE U PERIODU OD 12.02.2024. GODINE DO 16.02.2024. GODINE

Godišnjim planom i programom rada škole za šk. 2023/2024. godinu realizacija nastave za učenike od V do IX razreda odvijati će se online putem platforme Office 365 u periodu od ponedjeljka, 12.02.2024. godine do petka, 16.02.2024. godine.

Učenici od V do IX razreda nastavu će pohađati prema utvrđenom rasporedu sati i satnicom u realnom vremenu.

Redovna nastava za učenike od I do IV razreda realizirat će se u prostorijama centralne i područne škole u prvoj smjeni prema važećem rasporedu sati.

Dan sigurnijeg interneta

Prijavi se, odgovori na pitanja, nauči o sigurnosti na internetu i osvoji nagradu!

Obilježavanje Dana sigurnijeg interneta 2024. godine realizira se kroz takmičenje za učenike
osnovnih i srednjih škola Bosne i Hercegovine na temu sigurnosti na internetu. Takmičenje se sastoji od online kviza sa pitanjima vezanim za sigurno korištenje digitalnih tehnologija.

Kviz će biti aktivan samo danas od 09:00 do 19:00 sati, nakon čega će sistem aplikacije za online takmičenje generisati pobjednike kviza među djecom koja su tačno odgovorila na 80% i više pitanja. Pobjednici i osvojene nagrade će biti objavljeni na stranici Centra za sigurni internet.

POZIV ZA UPIS DJECE U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU 2024/2025.GODINU

REZULTATI KONKURSA – BODOVNE RANG LISTE

JAVNI KONKURS

Na linku ispod možete pronaći potrebni dokument o rezultatima konkursa za popunu upražnjenih radnih mjesta:

ENGLESKI JEZIK

DOMAR/LOŽAČ/DNEVNI ČUVAR

JAVNI KONKURS ZA PRIJEM RADNIKA NA UPRAŽNJENA RADNA MJESTA

JAVNI KONKURS
za prijem radnika na upražnjena radna mjesta u školskoj 2023/2024. godini

Na linku ispod možete pronaći potrebni dokument o javnom konkursu

DAN DRŽAVNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE

???č????? ??????? ???? ??ž??????? ????? ? ???????????

U prostorijama naše škole održan je prigodan program povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine. Kroz različite sadržaje učenici su izrazili svoju ljubav prema domovini.

Svima upućujemo čestitke povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine sa željom da obilježavanje ovog datuma u nama probudi i izgradi osjećaj odgovornosti i pripadnosti jedinoj nam Bosni i Hercegovini.