Dan za roditelje

SARADNJA SA RODITELJIMA/STARATELJIMA TOKOM ONLINE NASTAVE

Razrednici od I do IX razreda imaju komunikaciju sa roditeljima/stateljima učenika putem uspostavljenih komunikacijskih kanala i realizirati će saradnju sa roditeljima na sedmičnom nivou u terminima koje dogovore sa roditeljima/starteljima učenika, a u skladu sa preporukom MONKS-a.

Za vrijeme trajanja online nastave uočena je potreba roditelja/staratelja za konsultacijama sa predmetnim nastavnikom/com.

Podsjećamo kao prvi korak jeste da se roditelj/staratelj učenika obrati razredniku/ci.

Razrednik kontaktira predmetnog nastavnika i traži povratnu informaciju u vezi navedenog pitanja.

Ukoliko situacija zahtjeva direktan kontakt sa predmetnim nastavnikom, razrednik najavljuje predmetnom nastavniku konsultacije sa roditeljem/starateljem učenika.

Roditelj/staratelj učenika se obraća predmetnom nastavniku putem poruke u eDnevniku, putem audio poziva kroz Teams aplikaciju ili putem elektronske pošte, izuzetno telefonom u predviđenom terminu koji je ponuđen u tablici kada će predmetni nastavnici biti dostupni roditeljima/starateljima za stručne konsultacije.

Ukoliko roditelji/staratelji učenika imaju potrebu za konsultacijama sa direktorom škole i  stručnom službom škole /psihologinja, socijalna radnica/ to mogu uraditi putem audio poziva kroz Teams aplikaciju i na e-mail tokom radnog dana u periodu od 14,00 do 15,00 sati: edin.kazazovic@os9majpa.edu.ba, arijana.osmanovic.stukan@os9majpa.edu.ba i lejla.fejzic@os9majpa.edu.ba /četvrtak i petak/.

TERMINI KONSULTACIJA PREDMETNIH NASTAVNIKA SA RODITELJIMA/STARATELJIMA

Nastavnik/ca Nastavni predmet: Dan i termin za konsultacije E-mail:
Mediha Biber Historija/Povijest Srijeda, 10, 50-11, 20

Kultura življenja

Srijeda, 10,15-10,45

azra.jahic@os9majpa.edu.ba

Mehdija Suljević Likovna kultura Utorak, 12,00 -12,30 sati mehdija.suljevic@os9majpa.edu.ba

Sead Handžo Muzička /Glazbena kultura Utorak, 12,30 -13,00 sati

sead.handzo@os9majpa.edu.ba

Mediha Kabulović Informatika

Utorak, 11,25-11,55

mediha.kabulovic@os9majpa.edu.ba

Merima Bajić Osnove tehnike

Četvrtak 12,10 – 13,10

merima.bajic@os9majpa.edu.ba

Mersija Huseinović, razrednica V 1 Bosanski jezik i književnost, Hrvatski jezik i književnost, Srpski jezik i književnost Srijeda, 11,00 – 11,30

mersija.huseinovic@os9majpa.edu.ba

Rejhana Mehmedić, razrednica V 2 Razredna nastava – V razred Srijeda,, 12,20 –13,10

rejhana.mehmedic@os9majpa.edu.ba

Sanela Fatić, razrednica VI 1 Tehnička kultura Srijeda, 11,25-11,55

sanela.fatic@os9majpa.edu.ba

Asmir Pepić, razrednik VI 2 Njemački jezik Utorak, 11,25-11,55

asmir.pepic@os9majpa.edu.ba

Adnan Fejzić, razrednik VII 1 Engleski jezik Srijeda, 9,35-10,05

(FB profil: eltpazaric)

adnan.fejzic@os9majpa.edu.ba

Anela Osmanagić, razrednica VII 2 Engleski jezik Utorak, 11,00 – 11,30

anela.osmanagic@os9majpa.edu.ba

Aldin Ramić, razrednik VIII 1 Tjelesni i zdravstveni odgoj Utorak, 11,00 – 11,30

aldin.ramic@os9majpa.edu.ba

Faris Šarić, razrednik VIII 2 Matematika i Fizika Petak, 10,15 – 10,45 faris.saric@os9majpa.edu.ba

Mirheta Zelić, razrednica IX 1 Bosanski jezik i književnost, Hrvatski jezik i književnost, Srpski jezik i književnost

Četvrtak, od 16,00

mirheta.zelic@os9majpa.edu.ba

Nermina Čomor, razrednica IX 2 Bosanski jezik i književnost, Hrvatski jezik i književnost, Srpski jezik i književnost Petak, 17,30 – 18,00

nermina.comor@os9majpa.edu.ba

Koristimo se prilikom da izrazimo zahvalnost roditeljima/starateljima učenika naše škole na  podršci koju pružaju svojoj djeci prilikom praćenja  online nastave.