Općinsko takmičenje iz matematike

U utorak, 05.3.2019. godine u OŠ “Hadžići” održano je Općinsko takmičenje iz matematike za učenike VII, VIII i IX razreda. Ekipu naše škole činili su:

VII razred – Bečarević Amer, Hodžić Džejlana i Tulić Amina
VIII razred – Bužo Ensar, Fejzić Selman i Šahić Dino
IX razred – Lihovac Hava, Šabić Adna i Turčinović Faruk

U kategoriji sedmih razreda Bečarević Amer je zauzeo prvo mjesto, a Tulić Amina treće mjesto.

U kategoriji osmih razreda Fejzić Selman je zauzeo drugo mjesto, Bužo Ensar treće mjesto. U kategoriji devetih razreda Lihovac Hava je zauzela drugo mjesto. Ovi učenici će našu školu predstavljati na kantonalnom takmičenju.

Ekipno su učenici sedmog razreda zauzeli prvo mjesto, učenici osmog razreda drugo mjesto i učenici devetog razreda drugo mjesto.

U ukupnom zbiru bodova učenici naše škole su zauzeli prvo mjesto, te veliku pohvalu zaslužuju svi učesnici ovog takmičenja.

Voditelj dodatne nastave za sedmi razred je nastavnik Šarić Faris, a za osmi i deveti razred nastavnica Fejzić Hajra.