Dan sigurnijeg interneta-dodjela nagrada

U našoj školi je u utorak, 3.3.2020. godine Centar za sigurni internet organizovao dodjelu nagrada za pobjednika kviza za Dan sigurnijeg interneta. Svečanosti su prisustvovali dobitnici nagrada, njihovi roditelji, učenici naše škole, sponzori i partneri. Zahvaljujemo se svima koji su došli i svojim prisustvom uveličali svečanu dodjelu nagrada. Također čestitamo svim učenicima koji su odgovorili tačno na naša dodatna pitanja i osvojili vrijedne nagade.

Prijava na Office 365 sistem

U školi se koristi Office 365 platforma za online nastavu. Učenici su dobili pristupne podatke za ovu platformu. U prilogu je video uputstvo za prijavu na sistem. Office platforma omogućava korištenje velikog broja aplikacija: Outlook, Word, Excel, Power Point …. Za online nastavu je posebno važna aplikacija Teams. U aplikaciji Teams će učenici imati pristup nastavnim predmetima, preuzimati zadatke koje će im nastavnici slati, rješavati zadatke, rješenja slati nastavnicima.