Općinsko takmičenje iz fizike

U četvrtak 7.3.2019. godine u našoj školi održano je  Općinsko takmičenje iz fizike za učenike IX i VIII razreda.  U kategoriji IX razreda učestvovale su učenice: Odobašić Amina, Smajlović Berina i Hasić Amna. Ekipno su osvojile 3. mjesto. U kategoriji VIII razreda učestvovali su učenici: Fejzić Selman, Šehović Lejla i Čomor Lamija. Ekipno su osvojile 3 mjesto.  U pojedinačnom plasmanu Selman Fejzić je ostvario 3. mjesto i tako se plasirao na kantonalno takmičenje. Voditelj dodatne nastave za osmi razred je nastavnik Šarić Suad, a za deveti razred nastavnik Šarić Faris.

Hippo Olympiad iz Engleskog jezika

Nakon preliminarnog kruga takmičenja Hippo Olympiad iz Engleskog jezika, ponosni smo što možemo objaviti da imamo polufinaliste iz svih kategorija: Little Hippo: Imran Fejzić i Zehra Mujezin Hippo 1: Bakir Kabulović, Hanan Šarić, Ema Proha Hippo 2: Amer Bečarević, Nizama Keško, Belma Pobrić Hippo 3: Emina Šarić, Amina Odobašić Hippo 4: Hava Lihovac Polufinale očekujemo 29. ili 30. marta u Zenici. Svim takmičarima želimo puno sreće! 270 Pregleda